Kdo nesleduje Bleach, ať mi Zanpakutou políbí. xD

9.Divize

13. ledna 2010 v 16:03 | Hichigo |  Divize
TOUSEN KANAME
Hodnost: Ex-kapitán
Výška: 176 cm
Váha: 61 kg
Narozen: 13.listopadu

Zanpakutau:
Shikai: Suzumushi (Čistý hmyz)
oživení - jisté gesto, žádný rozkaz
Suzumushi je viděn poprvé těsně potom, co se Ishida utká s kapitánem Kurosutchim. Jeho vzhled je celkem běžný. Rukojeť vypadá stříbrná, shoduje se tedy se záštitou ve tvaru slzy s malými výřezy ve tvaru slz po obvodu. Na špičku slzy je navlečena malá stříbrná smyčka ve velikosti náramku.
Připutaná k meči, jako by se chtěla otáčet, mu umožňuje vibrovat ve velice vysoké frekvenci, tímto způsobem Tousen používá Nake (zpěv). Když Tousen přiloží ruku na stranu svojí smyčky, Suzumushi vydá jediný čistý tón. Kdokoliv, kdo ten zvuk slyší, upadne okmžitě do mdlob.
Druhá schopnost Suzumushi, Benihikou (Karmínový crvček) je probuzena s gestem doprovázejícím výkřik "Benihikou Suzumushi Nishiki." Suzumushi se zamlžuje a vibruje před Tousenem. Mlha se zhmotní a vytvoří tak stovky mečům podobných kopí. Při dalsím gestu se snesou dolů v ostrém dešti a zabodnou se do všeho v okolí několika metrů.
Bankai: Suzumushi Tsuishiki - Enma Koorogi (Kriket démonů - konečné stadium)
Závěrečná forma Suzumushi se výtečně hodí k Tousenovu handicapu. Když vyvolá svůj bankai, Tousen vytvoří "bezesmyslové pole," kam přiláká oběť, které zrak, sluch, čich, schopnost mluvit a schopnost vycítit reiatsu vypovědí službu. Jediný smysl, který zůstane, je hmat, především bolest. Se Suzumushi je Tousen schpen ovládat smysly. Nejhorší utrpení je, když cítíte bolest a nemůžete ji projevit, a právě toto je Tousenova nejúčinnější zbraň. Jediná možnost, jak se dostat ze zajetí Tousenova bankaie, je držet se Suzumushi. Ve chvíli, kdy se někdo dotkne zanpakutau, přijde opět ke smyslům.
Biografie:
Tousen Kaname, kapitán deváté divize, stál vysoko ve jménu spravedlnosti. Věří, že ať se vydá jakoukoliv cestou, vždy to bude ta správná.
Manga nám říká, že Tousen se stal shinigami pro jistou přítelkyni, která byla zabita. Díky své touze každého ochraňovat se stal neobyčejně mocným a stal se kapitánem.
Když se stal kapitánem, Tousen se spřátelil s kapitánem sedmé divize, Komamurou Sajinem. Přehlížející jeho podivný vzhled obrovské vzpřímené lišky, Tousen se dozvěděl, že Komamura touží po světě s minimálním násilím. Jejich přátelství je vidět hlavně v momentě, kdy spolu bojují proti Kenpachimu. Tam oba dva vyvolají jak svůj shikai, tak svůj bankai.
Když probodal Kenpachiho s Benihikou a uvědomil si, jak neuvěřitelnou moc kapitán jedenácté divize má, Tousen vyvolal Enma Koorogi. Věřící, že má navrch, napadl Tousen Kenpachiho. Ale v té chvílí Zaraki prokázal svoji schopnost efektivně přemýšlet v obtížné situaci, popadl Suzumushi, když ho Tousen napadl, a málem ho připravil o život.
I když Tousen žije pro spravedlnost, skončí jako zrádce Gotei 13 a Soul Society s tím, že právě tato cesta ho dovede do světa s minimálním množstvím prolité krve. S Ginem pak následuje Tousen Aizena do Hueco Mundo.
HISAGI SHUUHEI
Hodnost: Zástupce
Výška: 181 cm
Váha: 67 kg
Narozen: 14.srpna
Zanpakutau:
Shikai: Neznámý
O meči Shuuheie se nic neví. Ukázalo se, že v souboji s Yumichikou se ani neobtěžoval ho vytasit. Nicméně Yumichika ho překvapil svým shikaiem a dřív, než měl Shuuhei šanci něco udělat, prohrál.
Bankai: Žádný
Biografie:
Hisagi Shuuhei sloužil jako zástupce kapitánovi Tousenovi Kanamemu z deváté divize. Od Tousenovy zrady je Shuuhei nejspíše dočasně ve funkci kapitána až do doby, kdy se najde jiný.
Shuuhei má krátké tmavé vlasy a nosí shinigamskou róbu bez rukávů. Na svojí levé tváři má vytetované číslo 69, přes něj a nos má ještě jedno modré tetování a přes jeho oko se táhnou tři úzké jizvy. Na krku nosí obojek posázený kameny a na své pravé paži velmi odobný náramek. Svůj odznak zástupce kapitána má přivázaný na své levé paži.
Hisagi byl známým ještě než se oficiálně stal shinigami. V jednom manga speciálu se můžeme dočíst, že byl posílán na mise ještě předtím, než se stal shinigami, v době, kdy studoval na akademii. V té samé kapitole dostane misi vést společně se dvěma svými spolužáky cvičení s třídou Kiry, Renjiho a Hinamori. Všechno bylo v pořádku až do té doby, než se objevila skupinka obrovských hollowů.
Oba spolužáci jsou přitom zabiti, a když už to vypadá, že Shuuhei bude taky poražen, je zachráněn Kirou, Renjim a Hinamori. Tam získal Shuuhei jizvy na své tváři. Potom dorazily posily v podobě kapitána Aizena a jeho zástupce Ichimaru Gina.
Před popravou Rukii, Shuuhei doprovází svého kapitána Tousena a Kapitána a jeho zástupce ze sedmé divize, Komamuru Sajina a Ibu Tetsuzaemona, načež se srazí se Zaraki Kenpachim a kapitáni se mu okamžitě postaví, protože pomáhá vetřelcům. Dva lidé z jeho divize se pak postaví zástupcům. Kenpachi povolí Madarame Ikkaku a Ayasegawovi Yumichikovi bojovat s Ibou a Shuuheiem. Ti se klidí kapitánovi z cesty společně s jejich protivníky a Ikkaku se střetne s Ibou, zatímco Yumichika se postaví Shuuheiovi.
Na začátku boje Shuuhei vede a posmívá se Yumichikovi, že někdo jako on se dokáže postavit zástupci kapitána, avšak Yumichika vyvolá svůj shikai a porazí Shuuheie, který klesne na kolena a vyjádří svoje překvapení nad tím, že podobná zanpakutau vůbec existuje.
Shuuhei je zničen zprávou, že Tousen je zrádce. Po Aizenově úniku do Hueco Mundo jde navštívit hrob Tousenovy přítelkyně a setká se tam s Komamurou. Navzájem si přísahají, že Tousena zachrání a zbaví ho jeho šílenství.
Potom ho zástupkyně kapitána desáté divize, Matsumoto Rangiku, pozve, aby s ní a s Kirou, který už je v bezvědomí, popil. Shuuhei přijme jen aby zjistil, že Kira potřebuje víc pozornosti a Rangiku ho prostě ignoruje, aby mohl v klidu popít.
Shuuhei se obvykle vyskytuje ve společnosti Kiry a Renjiho. Zjevně pochází z nižších kruhů, ale když se mu nedostává peněz, dokáže se spokojit s jakýmkoliv jídlem, co mu nabídne kdokoliv, například pitomý a sprostý zástupce kapitána druhé divize, Oomaeda Marechiyo. Stejně jako Shuuhei je jen perverzní shinigami se záluskem na Matsumoto.
Shuuhei je loajální shinigami, jehož idee byly zničeny, když jeho kapitán zradil. Momentálně je stále v Seireitei a neví se, jestli se ukáže ve světě lidí společně s Renjim, Matsumoto, Hitsugayou, Ikkaku a Yumichikou. Nicméně je jisté, že díky jeho slibu zachránit Tousena se s ním ještě setkáme.
Copyright © Sekai.cz
Všechna práva vyhrazena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 saky hayashi kurosaki saky hayashi kurosaki | Web | 6. března 2010 v 19:37 | Reagovat

awoj hisagi ma shikai len sa objavi asi v 10 az 11 serii bleach.......vola sa kazeshini .....casti mozes kuknut na www.bleach.over.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama