Kdo nesleduje Bleach, ať mi Zanpakutou políbí. xD

5. Divize

13. ledna 2010 v 16:20 | Hichigo |  Divize
Aizen_Sousuke_by_devilette.png image by sensuidarkdetective
AIZEN SOUSUKE
Hodnost: Ex-kapitán
Výška: 186 cm
Váha: 74 kg
Narozen: 29.května

Zanpakutau:
Shikai: Kyouka Suigetsu (Měsíční květ na zrcadle vody)
oživení - Neznámé
Aizenova zanpakutau ovládá všech pět smyslů a je schopná ukázat nepříteli odlišný tvar, velikost, hmotnost, pocit a vůni jakéhokoliv předmětu či situace. Aby toto ale bylo možné, nepřítel musí nejprve spatřt probuzení Kyouka Suigetsu. Poté se ocitne v totální hypnóze.
Bankai: Neznámý
Biografie:
Aizen Sousuke vystupuje jako příjemný muž s vroucím srdcem a uklidňujícím úsměvem. Každý v Soul Society ho má rád pro jeho štědrost a upřímnost. Dokonce byl pozván na Toushirovu oslavu narozenin, kde si byli tak blízko. Ve zkratce, každý ho miloval.
Ale později, bez jakéhokoliv varování, byl nalezen mrtev. Hinamori, zástupkyně páté divize, byla tak rozzuřená, že nenávistivě napadla Kiru. Později byla uvězněna a našla Aizenovu vůli. Její obsah ji vyděsil, nicméně ji slepě následovala. Když se Toushirovi téměř podařilo napadnout Gina, předstoupila před něj, špičkou meče mu zamířila na hrdlo a prohlásila, že podle Aizenovy vůle je právě on hledaným vrahem. Toushiro ji omráčil a pokračoval v souboji s Ginem.
Toushiro se později se svojí zásupkyní, Rangiku, vydal do centra 46, kde k jejich hrůze našli mrtvoly všech, co měli na starosti udílení rozkazů celé Gotei 13. Když se tam objevil Kira, chvíli jej pronásledovali, avšak Toushiro se obrátil zpět, když mu bylo řečeno, že Hinamori ho sledovala. Jakmile Hinamori dorazila do centra 46, Gin ji doprovodil k Aizenovi stojícímu ve dveřích, o kterém si dosud myslela, že je mrtvý. Hinamori, plná radosti, ho přispěchala obejmout, ale místo aby se dočkala jeho obvyklého pohlazení, špička Aizenova meče jí projela hrudí. Toushiro dorazil, aby viděl umírající Hinamori, a zuřivě vyvolal svůj ban kai, aby se mohl utkat s Aizenem. Aizenovi se podařilo ho obejít jediným dobře mířeným útokem. Později přišla Unohana, která očekávala, že právě zde najde Aizena, ale nebyla schopná ho zastavit. Mezitím Tousen polapil Renjiho a Rukiu a oba je dopravil na kopec Soukyoku. Tam se setkali s Aizenem, který trval na tom, že Rukia patří jemu. Díky své tvrdohlavosti a hrdosti by však Renji nikdy nedopustil, aby se jí Aizen zmocnil.
Souboj mezi Aizenem a Renjim byl u konce, když Ichigo přišel a zastavil Aizenův meč se svou zanpakutau. Renji a Ichigo spojily své síly, aby porazili Aizena, ale oba dva byli poraženi během krátkého okamžiku, což ostatně platilo i pro Komamuru. Aizen pověděl Rukie pravdu o její popravě a vyňal z jejího těla Hougyoku. Když byli Aizen, Gin a Tousen obklopeni kapitány, podařilo se jim uniknout za pomoci Menos Grandes, obrovitých hollowů.
Nyní přebývají v Hueco Mundo (pozn. překladatele: Hueco se do angličtiny překládá jako Hollow, může to však znamenat i vzdálený. Vznikají různé spekulace o pravém smyslu tohoto výrazu. Mundo znamená svět.) dávajíce rozkazy Arrancarům. Velmi brzy nastanou těžké časy… zde Aizen také změnil svůj účes.
HINAMORI MOMO
Hodnost: Zástupce
Výška: 151 cm
Váha: 41 kg
Narozena: 3.června

Zanpakutau:
Shikai: Tobiume (Létající peruť)
oživení - Hajike (Polap)
Zanpakutau Hinamori Momo se dokáže změnit v bič s ohnutými hroty, které se pravidelně prodlužují. Moc její zanpakutau je založena na kidou, Démonologii. Hinamori je zběhlá v kidou. Její zanpakutau je velice mocná, i když jsme ji viděli ji použít jen v krátkém okamžiku, kdy bojovala proti Kirovi.
Bankai: Nemá
Biografie:
Hinamori Momo byla zástupkyní kapitána Aizena Sousukeho z páté divize. Aizenova zrada celé Soul Society zlomila Hinamori srdce a jeho pokus ji zabít má dosud neznámé účinky na její psyché. Naposledy byla viděna stále připoutaná k lůžku v prostorách čtvrté divize. Kvůli velkým psychickým i fyzickým škodám, které Hinamori utrpěla, nepřipadá v úvahu, že by jednala jako kapitánka páté divize.
Hinamori nosí standartní shinigamskou róbu a své tmavé vlasy mívá v drdolu pevně staženém látkou. Na své róbě nosí odznak zástupkyně kapitána páté divize. Mohli jsme ji spatřit v pyžamu, jednoduchém kimonu nebo s vlasy staženými do volného culíku. Když ještě studovala na Shinigamské akademii, nosívala červenou studentskou róbu pro dívky a její vlasy byly staženy v culíku těsně nad krkem.
Hinamori je v dobrém vztahu z velkým množstvím kapitánů a zástupců kapitánů. Její přátelství s Abaraiem Renjim a Kirou Izuru začalo na Akademii Shinigami na jednom cvičení ve světě lidí, kde se učili vytvářet konso. Cvičení bylo vedeno Hisagim Shuuheiem. Vše šlo dobře až do té doby, než skupina hollowů napadla shinigami. Shuuhei nařídil každému, ať uteče, ale Hinamori se obrátila a spatřila, jak Shuuheie napadlo množství hollowů. Hinamori se rozhodla mu pomoct a Renji a Kira ji následovali.
Pomoc přišla ve formě kapitána páté divize, Aizena Sousukeho, a jeho zástupce, Ichimaru Gina. Hinamori od té chvíle snila o Aizenovi jako o své modle. On o tom věděl a zmanipuloval systém tak, aby se Kira, Renji a Hinamori dostali všichni do jeho divize, dokud nedostudují. Renjiho shledal hrozbou a téměř okamžitě ho poslal pryč z divize, kterou měl pod kotrolou, avšak Kiru poslal do třetí divize, kterou nyní ovládal Gin. Hinamori si nechal v páté a ona se dopracovala až k místu Aizenovy zástupkyně.
Ve chvíli, kdy se poprvé setkáváme s Hinamori, je to první osoba, která dorazí na setkání zástupců kapitánů a sedí na podlaze. Ptá se Renjiho, jestli neviděl někde Aizena, a když se v slzách přizná, že má podezření, protože její kapitán jednal poslední dobou velmi podivně, Renji zalže a zapře jí, že s ním právě diskutoval o Rukiině popravě.
Hitsugaya Toushiro, který je kapitánem desáté divize, je jedním s Hinamořiných nejbližších přátel vzhledem k tomu, že oba bydleli v Rukongai. Stále mu říká Hitsugaya-kun, jednou mu dokonce řekne i jeho starou přezdívkou, kterou pro něj vymyslela, Shiro-kun, a to ve chvíli, kdy je pod těžkým tlakem. On má o Hinamori starosti a před Aizenovou vraždou ji varuje, ať si dává pozor na Gina. Následně Hinamori Gina napadne poté, co je objeveno Aizenovo tělo. Když jí Kira brání v zabití svého kapitána, vyvolá svůj shi kai. Hitsugaya dorazí a okamžitě zastaví oba dva. Nechá je oba vsadit do vězení, každého zvlášť.
Hinamori je Aizenovou smrtí zdrcená. Jeho poslední dopis se k ní dostane přes Hitsugayu a jeho zástupkyni, Matsumoto Rangiku. Matsumoto prohlásí, že kdyby ten dopis našel kdokoliv jiný z kapitánů, nikdy by se k ní nedostal. Dopis v sobě ukrývá Aizenova tajemství a to, co dosud objevil o tajném spolku, který manipuluje Soul Society. Dopis obviňuje Hitsugayu z úplně všeho včetně Aizenovy "smrti". Když se Hinamori podaří uniknout ze své cely, jde proti Hitsugayovi a Ginovi, který dorazil na scénu se svým obyklým úsměvem na tváři. Hitsugaya se pokusí postavit se Ginovi, ale Hinamori přispěchá, aby ho zastavila. Ten udeří Hinamori mnohem silněji, než měl v úmyslu, a v souboji s Ginem, který následuje, ho Gin polapí do pasti, kde má Hitsugaya na výběr zemřít nebo nechat zemřít Hinamori. Hitsugaya si to uvědomí příliš pozdě, ale naštěstí se objeví Matsumoto a zastaví Ginův meč. Hinamori je odnesena zpět do své cely, kde na ni vložili kouzlo, které brání ostatním ji napadnout. Je velmi obtížné dostat se tam zvenčí, avšak snadné uniknout zevnitř. Nicméně Hitsugaya nepočítal s tím, že její odhodlání splnit Aizenovu vůli bude tak velké, že se Hinamori přece jen dostane přes magickou zábranu uvnitř. Skryje svoji přítomnost a následuje Hitsugayu a Matsumoto do centra 46, kde ji vyděsí pohled na zmasakrovanou místnost. Okamžitě se přidá k Aizenovi, který ji však zradí a svým mečem téměř usmrtí.
Když se Hitsugaya vrátí do budovy centra 46, spatří její tělo a napadne Aizena, který ho však bez problému porazí. Společně s Hinamori ho pak zachrání Unohana Retsu, kapitánka čtvrté divize.
Aizenovo odůvodnění zabití Hinamori bylo, že si ji vytvořil takovou, aby bez něj nemohla žít. Prohlašuje, že jí vlastně učinil laskavost, když ji zabil. Snažil se, aby to byl někdo jiný, kdo ji zabije, ale tenhle plán selhal, nezbyla mu jiná možnost než ji zabít sám. Naštěstí, i tento plán selhal a on opustil Hinamori a Hitsugayu, jakmile dorazila na scénu Unohana.
Hinamori je něžná duše ochotná dát lidem, na kterých jí záleží, cokoliv. Má silný smysl pro spravedlnost a pozná zbabělce. Ve svém ročníku byla na shinigamské Akademii mezi nejlepšími a je mistrem v kidou.
Jejími nejlepšimi přáteli jsou Hitsugaya, Renji a Kira. Ti, kteří znají Hinamori, pro ni chtějí jen to nejlepší. Když má starosti, ostatní se snaží ji ukonejšit.
Je to dobrý člověk a silná shinigami, když je toho zapotřebí. Ve svém nitru skrývá nedotčené studny hněvu, ke kterým se obrací, až když musí.
Je nemožné v tuto chvíli určit, jaká bude Hinamori příště, až se s ní setkáme. Stále přebývá v Soul Society a její život není v ohrožení, jinak by Hitsugaya pravděpodobně nevkročil do světa lidí.
Copyright © Sekai.cz
Všechna práva vyhrazena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama