Kdo nesleduje Bleach, ať mi Zanpakutou políbí. xD

3. Divize

13. ledna 2010 v 16:34 | Hichigo |  Divize
Ichimaru_Gin.jpg Gin image by Xx-Rainy-xX
ICHIMARU GIN
Hodnost: Ex-kapitán
Výška: 185 cm
Váha: 69 kg
Narozen: 10.září

Zanpakutau:
Shikai: Shinsou (Boží Kopí)
oživení - Ikorose (Zabij)
Zanpakutou se prodlužuje směrem k nepříteli a ničí vše v jeho cestě. Neexistuje způsob, kterým se dá zabránit útoku, musí se odrazit. Během útoku připomíná harpunu.
Během příběhu můžeme vidět Gina používat meč třikrát - poprvé, když se setkává s Ichigem, podruhé během souboje s Hitsugayou a naposled, když se snažil zabít Rukiu (Byakuya a Ichigo jsou jediní, kdo utržili ránu od Shinsou a přežili).
Bankai: Neznámý
Biografie:
Ichimaru Gin je kapitán třetí divize. Poprvé se s ním setkáváme, když Ichigo a jeho přátelé přijdou do Soul Society a snaží se dostat skrz jednu z hlavních bran. Je to jeden z nejrozporuplnejších kapitánů kvůli jeho zásahu proti strážnému (naštěstí, díky Ichigovým reflexům, nikdo nezemřel…). Je to vysoký, poměrně dobře vypadající muž se stále zavřenýma očima a podezřelým úsměvem (díky němuž byl Ichigem pojmenován liščí tvář). Stejně jako většina kapitánů v Soul Society, Gin má zvláštní minulost, ne příliš spojenou se šlechtou. V určitém smyslu můžeme říct, ze on a Rangiku si byli velmi blízcí, jako děti byli dobří přátelé. Nicméně, Ichimaru se jeví jako introvert, který nedůvěřuje nikomu kromě Aizena a Rangiku. Z nějakého důvodu se příliš nestará o rozkazy a nesnaží se je plnit. To je jeden z důvodů, proč se vždycky pře s ostatními členy Gotei 13. Někdy se ani neobtěžuje bojovat v plné síle (je natolik hloupý, nebo má neomezenou moc - to nikdo neví), jako například když bojoval s Hitsugayou. Vždycky je optimistický, co se jeho schopností týče, a když dojde k souboji, nikdy se příliš nestará o to, co se stane jeho obětem. Jediná osoba, která je schopna ho zastavit, je Rangiku.
I když Ichimaru je jeden z nejvlvnějších kapitánů v Soul Society, i on musí někoho respektovat. Tím člověkem je kapitán Aizen Sousuke, který býval Ginovým kapitánem, když se Ichimaru učil používat své schopnosti. Protože Aizen je hlavní záporný charakter v druhé sérii Bleache, Ichimaru, ačkoliv se snaží sledovat cestu za neomezenou mocí, je k němu nějakým způsobem připoután. Ne, že by Ichimaru byl dokonale zápornou postavou nebo dokonale kladnou. Plní rozkazy svého "mistra" (mohli bychom říci, že sledují stejný cíl) a chce se stát silnějším. I když jsme nikdy nespatřili jeho pravou moc, poněvadž v bitvách používá k poražení nepřítele pouze svůj Shi kai. Během příbehu se dozvídáme, že právě on je jedním ze tří zrádců Soul Society a ten, kdo společně s jeho komplici Tousenem a Aizenem přeměnil centrum 46 v krvavou zkázu a od té chvíle rozdával rozkazy celé Gotei 13. Nakonec opustil Soul Society ve společnosti ostatních zrádců, aby "spolupracoval s vyšší mocí". Stejně jako všichni ostatní členové Gotei 13, Gin má zástupce, nicméně Kira je pro svého kapitána jen loutkou, která se v příbehu objevila, když se Hinamori snažila zabít Gina (domnívala se, že zavraždil kapitána Aizena, tato vražda však byla pouze předstírána, aby ostatním zamotala hlavu a odvrátila pozornost od chystané popravy Rukii) a později, když Gin vstoupil do centra 46 a setkal se tam s Aizenem. Kira rozptyloval Hitsugayu a Rangiku, podle rozkazu svého kapitána (přičemž byl také zhypnotizován Aizenovou zanpakutau). Když bylo po všem, tak se Kira opil společně s Rangiku.
Ichimaru Gin je osobnost na jednu stranu krutá, líná a zlá ke komukoliv kromě Aizena a Rangiku, na druhou stranu trochu zvláštní, když vezmeme v úvahu, že mohl zabít tolik lidí, ale z nejakého důvodu to neudělal. O jeho minulosti a zkušenostech ze života víme zatím jen velmi málo, takže je velmi pravděpodobné, že Ichimaru se ještě objeví na scéně.
KIRA IZURU
Hodnost: Zástupce
Výška: 173 cm
Váha: 56 kg
Narozen: 27.března

Zanpakutau:
Shikai: Wabisuke (Pros o milost)
oživení: Omote wo Agero (Zjev svoji tvář)
Kirova zanpakutau se prodlužuje a vytváří dva devadesátistupňové úhly na konci čepele. Než bojoval s Matsumoto, jediní dva lidé, kteří věděli, jak vypadá jeho Shikai, byli Hinamori Momo a Abarai Renji.
O své jméno Wabisuke (Pros o milost) se Kirův meč zasloužil díky své schopnosti zvětšovat hmotnost. V jedné chvíli Kira prohlásil: "Můj meč zvětšuje váhu čehokoliv, čeho se dotkne. Každý zásah zdvojnásobí hmotnost tvého meče."
Když už protivník nedokáže tu tíhu unést, poklekne na zem, a vykloní hlavu, jako kdyby prosil o odpuštění.
Bankai: Nemá
Biografie:
Zástupce kapitána Kira Izuru sloužil pod velením Ichimaru Gina ve třetí divizi. Podle toho, co víme, třetí divize je nyní bez kapitána, takže Kira jedná jako kapitán, dokud se nenajde náhrada. Kira nosí standartní shinigamskou róbu s jeho znamením zástupce, připnutém k jeho ruce. Má slámově žluté vlasy, které mu splývají přes jeho levé oko až k ramenům. Když začal studovat umění Shinigami, jeho účes byl podobný tomu, který nosí dnes, jen o něco kratší.
Pod vlivem Aizena Sousuke, Kira napadl svoji přítelkyni Hinamori Momo poté, co se pokusila zabít Ichimaru Gina. Byl za to vsazen do vězení (konkrétně za vyvolání svého Shi kaie), když Hinamori zastavil před zavražděním svého kapitána potom, co byl Aizen "zavražděn". Gin ho později zachránil z jeho cely, jako jediného ze tří uvězněných zástupců (Kiry, Renjiho a Hinamori).
Jedna kapitola uvedená předtím než Kira, Renji a Hinamori unikli, nám prozrazuje, že Kira vstoupil na Shinigamskou Akademii po smrti svých rodičů a byl hrdý, že se tam dostal na první pokus, když jeho protivníky byla známa trojka Hisagiho Shuuheie. Stejně jako Hinamori a Renji, byl umístěn do prvního ročníku díky svým schopnostem, které z něj dělají mocného Shinigami.
Díky jednomu incidentu, který se mu přihodil v prvním ročníku, je Kira blízkým přítelem jak Hinamori, tak Renjiho. Při jednom standartním cvičení vedeném Hisagim Shuuheiem ze šestého ročníku byli Renji, Hinamori a Kira spolu ve skupině. Všechno šlo dobře až do té chvíle, kdy na konci cvičení napadla Shinigami skupina obrovských Hollowů. Přestože jim bylo řečeno, ať utečou, Hinamori se obrátila zpátky, aby pomohla Shuuheiovi, který byl v nesnázích. Z nějakého důvodu se k ní připojili Renji a Kira a spěchali také na pomoc. Díky tomu se dostali přímo ke kapitánovi Aizenovi z páte divize a jeho zástupci, Ichimaru Ginovi. Později se ukázalo, že Aizen hodlal "využít" všech tří a rozhodl se proto způsobit nějaké problémy, aby je mohl mít všechny v páté divizi. Po nějaké době se Renji dostal do šesté divize, Hinamori si Aizen ponechal v páté a Kiru poslal do třetí těsně potom, co se Gin stal kapitánem.
Renji, Hinamori a Kira jsou stále přátelé a když Hinamori najde Renjiho odznak zástupce kapitána poté, co se vypraví hledat Ichiga, Kira je první, kterému to řekne. Kira se rozhodl, že si to nechají pro sebe, aby ušetřili dobrého přítele problémů.
Kira je jednoznačně mocný a důvěryhodný shinigami. Dokonce i když dostane rozkaz, o kterém ví, že je špatný, splní ho, protože se to od něj očekává. Nakonec se snažil na rozkaz svého kapitána rozptýlit Hitsugayu Toushiro, kapitána desáté divize. Nicméně když upozorní Hitsugayu na přítomnost Hinamori, stává se jeho oponentem v duelu Matsumoto Rangiku. V té bitvě Kira vyvolal svůj Shikai a napadl Matsumoto. Ona jeho útoky odrazila, ale než se jí to podařilo, Kirův meč stihl sedmkrát udeřit do jejího. Nejprve vypadala Matsumoto zaraženě, ale poté vyvolala svůj Shi kai, který dovede cokoliv rozdrobit na prášek. Výsledek této bitvy není známý, ale podle výrazu na Kirově tváři Matsumoto pravděpodobně vyhrála. Když zmatek způsobený Aizenem pomine, Kira navštíví Matsumoto na velitelství desáté divize a omluví se jí. Nakonec se spolu s Matsumoto opije a snaží se zapomenout na to, jaký je Gin zrádce. Zatímco Matsumoto v klidu popíjí, Kira omdlí.
Izuru je vcelku dobrý člověk, ale často mu cestu zastupuje pocit, že musí plnit rozkazy svých nadřízených.
Copyright © Sekai.cz
Všechna práva vyhrazena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama