Kdo nesleduje Bleach, ať mi Zanpakutou políbí. xD

13.Divize

13. ledna 2010 v 15:24 | Hichigo |  Divize
UKITAKE JYUUSHIRO
Hodnost: Kapitán
Výška: 187 cm
Váha: 72 kg
Narozen: 21.prosince
Zanpakutau:
Shikai:
Sougyo No Kotowari
oživení - Namie Kotogotoku Wa Ga Tate To Nare Ikazuchi Kotogotoku Wa Ga Yaiba To Nare (Every Wave Become My Shield, Every Lightning Become My Sword)
Ukitake je vlastníkem jedné ze dvou tzv. dvojitých čepelí v celé Soul Society (druhou má jeho dlouholetý přítel Kyouraku Shunsui). Pro vyvolání 1. čepele musí zvolat: Nami kotogotoku (Be as the waves), wa ga tate to nare (Become my shield) a pro vyvolání 2. čepele: Inazuchi kotogotoku (Be as lightning) Wa ga yaiba to nare (Become my blade).
Bankai: Neznámý
Biografie:
Ukitake jednoznačně patří do skupiny těch sympatických na první pohled. Už jako student na akademii byl vždycky v centru pozornosti a všichni jej měli rádi. Nedlouho po vystudování se stal kapitánem 13. divize. Ukitakeho celý život provází jeden obrovský problém - a sice nemoci. Většinu svého času tedy tráví v posteli s obkladem na čele a občas se stane, že v boji na život a na smrt začne kašlat krev. To mu však nebrání vždycky chránit ty, které má rád a zastávat se slabších, i kdyby ho to mělo stát vlastní život a neváhá se kvůli nim protivit autoritám. Také má silný cit pro spravedlnost a rozlišuje tzv. boj o život a boj o čest, což sice přináší spoutu bolesti, ale na druhou stranu musím uznat, že má pravdu.SHIBA KAIEN
Hodnost: Zástupce (mrtvý)
Výška: 183 cm
Váha: 68 kg
Narozen: 27.října
Zanpakutau:
Shikai: Nejibana
oživení - Reverse Swirl
Bankai: Nemá
Biografie:
Původem byl obyčejná duše z Rukongai, starší bratr Kuukaku a Ganjyu, se kterými se v příběhu setkáváme dřív. Velice obdivoval shinigami, proto se přihlásil na akademii a díky svému obrovskému talentu se brzy stal zástupcem kapitána 13. divize, Ukitakeho. Byl velmi oblíbený, protože nedělal rozdíly mezi svými lidmi a ke každému se choval stejně neformálně. Osud se k němu však nezachoval zrovna přátelsky, protože to byl právě on, koho se týkala výše psaná Ukitakeho hláška o boji pro záchranu cti. Při banální akci se totiž Hollow zmocnil těla jeho ženy, v tomto přestrojení se propašoval do Soul Society, kde v její podobě pozabíjel spoustu shinigami a nakonec ji sežral. Kaien společně s kapitánem a Rukiou (která patří do jeho divize) se Hollowa vydal hledat a sám se s ním pustil do boje. Jenže Hollow byl mnohem silnější a transformoval se do Kaienova těla. Pak se vrhl na kapitána Ukitakeho a Rukiu, kteří mohli leda bezmocně přihlížet (boj o čest, to je někdy swině), vyřadil ze hry kapitána (záchvat kašle) a skočil po Rukii, která mu stačila do cesty nastavit meč. Takže Rukia zabila nejen Hollowa, ale i Kaiena, má z toho výčitky do konce života a celé je to prostě moc dojemné...
KOTETSU KIYONE
Výška: 154 cm
Váha: 43 kg
Narozena: 22.září

Biografie:
Kiyone společně se Sentarou plní po Kaienově smrti roli kapitánovy pravé ruky. Ukitake si totiž od té doby nevybral jiného zástupce, místo toho má tyhle dva poskoky. Se Sentarou se neustále hádá, předhání se s ním a pokouší se na sebe upoutat Ukitakeho pozornost. Přes tuto vzájemnou rivalitu však spolu tvoří nerozlučnou dvojici, rádi provokují, občas se spolu opijí a vůbec, je s nima sranda. Kromě toho, že je sestrou Kotetsu Isane, zástupkyně 4. divize, o ní není nic známo.


KOTSUBAKI SENTAROU
Výška: 183 cm
Váha: 75 kg
Narozen: 22.září

Pro něj vlastně platí to samé, co pro Kiyone, až na to, že není sestrou Kotetsu Isane.


Copyright © Sekai.cz
Všechna práva vyhrazena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama