Kdo nesleduje Bleach, ať mi Zanpakutou políbí. xD

12.Divite

13. ledna 2010 v 15:29 | Hichigo |  Divize
KUROTSHUCHI MAYURI
Hodnost: Kapitán
Výška: 174 cm
Váha: 54 kg
Narozen: 30.března
Zanpakutau:
Shikai: Ashisogi Jizou (Jizou zabíjející nestvůry)
oživení - Kakimushire! (Rozpárej!)
Myuriho zanpakutau se proměňuje ve zvláštní hůl, ze které ční tři hroty. Ashisogi používá jed k oslabení nervových spojů, které přenášejí pohybové signály z mozku do končetin. Produkuje tento toxin bez jakékoliv pomoci.
Bankai: Zlatý Ashisogi Jizou (Zlatý Jizou zabíjející nestvůry)
Mayuriho bankai vypadá jako obrovské mimozemské dítě s kruhem kolem hlavy a množstvím mečů vyčuhujících mu z hrudi. Mění Mayuriho krev v jedovatou mlhu, která se rozšíří 200 yardů kolem svého zdroje. Biografie:
Kurotshuchi Mayuri, kapitán dvanácté divize, je jedním z nejpodivnějších kapitánů v Gotei 13, jak jeho psychologické, tak jeho fyzické výstupy jsou prazvláštní. Poprvé se s ním setkáváme na urgentním setkání kapitánů. Je krutým kapitánem, který má neustále nějaké spory s ostatními členy Gotei 13, obzvláště s kapitánem Kenpachim. Mayuri je nyní vedoucím vědecko-technologického výzkumu, tuto práci převzal od Urahary Kisukeho, bývalého kapitána dvanácté divize. Je to vysoký podezíravý muž se řetězy v uších a jedovatou zelenou krví (nejspíše součást jeho pokusů).
Mayuri nastoupil na Uraharovo místo poté, co byl Kisuke vyhoštěn ze Soul Society kvůli jeho výzkumu. Od samého začátku je vidět jeho krutost a sobeckost. Je schopen zabít jakéhokoliv shinigami, jen aby se ve svém výzkumu posunul o krůček dopředu. I svoje tělo nejspíše vytvořil během nějakého experimentu, neboť je velice obtížné zničit jeho duši. Pokaždé, když jeho současné tělo je zničeno, promění se v kapalinu a vrátí se do své laboratoře, kde si vytvoří nové tělo. Zrenovovat svoje síly a udělat své tělo takové, aby vypadalo jako dřív, včak trvá velmi dlouho.
Myuriho minulost je nejasná a v příběhu se o ní moc nemluví. Ví se, že to byl právě on, kdo nařídil vyvraždit klan quincy před dvěma sty lety. Od té doby studoval těla quincy, aby se dozvěděl co nejvíc o jejich moci. Také nese zodpovědnost za smrt Ishidova dědečka.
Když se Kurotshuchi setká s Ishidou, samozřejmě chce jeho tělo zkoumat. Naštěstí má Ishida dostatečnou moc, aby Mayuriho porazil, i když použil svůj bankai, avšak za cenu vlastních sil quincyho. Během bitvy Mayuri dokonce zranil vlastní zástupkyni a dceru - Nemu, jen aby se dostal ke quincymu, ale ani tak se mu nepodařilo Ishidu porazit. I tak byl ale upřímný natolik, aby Ishidovi přiznal, že to byl on, kdo zajal jeho dědu.
Mayuri je velmi zahleděný sám do sebe a naprosto věří ve svůj talent a schopnosti. Také není příliš ochotný plnit rozkazy, pokud se problém netýká výhradně jeho. Problém s Aizenem a jeho smrtí šel jednoduše mimo něj, takže se jím vůbec nezabýval.
I přesto má však velmi zajímavý charakter a nebylo by vůbec na škodu se jednou podívat na souboj mezi ním a Uraharou; Urahara o něm a jeho výzkumu ani jednou neřekl nic pěkného.


KUROTSHUCHI NEMU
Hodnost: Zástupkyně
Výška: 167 cm
Váha: 52 kg
Narozena: 30.března
Zanpakutau:
Shikai: Neznámý
Bankai: Neznámý
Neví se, jestli Nemu udělal zanpakutau její kapitán a otec. Protože je stále v jeho blízkosti, nejspíš ani nepotřebuje s nikým bojovat či vyvolávat svůj meč.
Biografie:
Nemu byla stvořena Mayurim z jeho vlastní krve a jiných zdrojů. Je mu velice oddaná a chová k němu hlubokou úctu, i když on s ní nezachází jako se svojí dcerou, dokonce ani jako s člověkem. Jeho dcera je zároveň jeho otrokyní. I přes její utrpení se zdá, že vyniká v démonologii a je také imunní vůči jedu vytvořenému Mayuriho zanpakutau, Ashisogi Jizou.
Nemu se objeví s Mayurim během prvního dne, kdy se ryoka dostali na území shinigami. Tam dostane zprávu o současné situaci. Když ho informuje o všem, co se dozvěděla, následuje ho do Zdravotnického centra čtvrté divize, kde se Mayuri pokusí násilím přimět Madarame Ikkaku, aby mu o vetřelcích pověděl. Poté se Nemu pokusí zastavit svého kapitána před použitím jeho sil, ale Mayuri ji umlčí a začne vyhrožovat. Madarame, když tohle spatří, odpoví, že o ryoka žádné informace nemá, a riskuje přitom svůj život. Mayuriho včas zastaví Zaraki Kenpachi, který ho donutí odejít i se svojí zástupkyní. Když Nemu odchází, věnuje Zarakimu omluvný pohled.
Nemu byla přítomná i na setkání zástupců, ale neměla na něm žádné připomínky. Pak se objevila ve chvíli, kdy se Mayurimu nedařilo dostat do pasti jak Ishidu, tak Orihime. Těsně po začátku souboje Mayuriho a Ishidy Ishida prohlásí, že ona pro něj není žádnou hrozbou, ale překvapí ho, když se ho snaží zadržet ve chvíli, kdy se pokusí sestřelit Mayuriho poté, co vyvolá svoji zanpakutau. Nicméně Mayuri je zasáhne oba dva, načež začne mlátit Nemu za to, že Ishidu pustila, a za její prosbu o lék. Mayuri prohlásí, že z něj dělá hlupáka a že ji přece nestvořil tak slabou. Ishidovi se nakonec podaří ho zastavit.
Po souboji Nemu děkuje Ishidovi za to, že nezabil Mayuriho, a pak mu dá protilék na Mayuriho jed. Když se Ishida zeptá, proč k někomu, jako je Mayuri, cítí takovou náklonnost, odpoví, že tomu sama nerozumí, ale když zjistila, že Mayuri je stále naživu, cítila nepatrnou úlevu.
Později, během Rukiiny popravy, se Nemu ptá Mayuriho, co si myslí o zprávě od Koketsu Isane. Odpoví jí, že ho to nezajímá a doteď se vlastně nic nedělo.
Nemu je velice zdrženlivá a puntičkářská dáma, jejíž sklony k tichosti a bázlivosti můžeme připisovat především způsobu, jakým s ní Mayuri zachází. I přesto má ale silný smysl pro spravedlnost a snaží se Mayurimu zabránit v páchání zločinů.
Copyright © Sekai.cz
Všechna práva vyhrazena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cipela cipela | Web | 13. ledna 2010 v 15:32 | Reagovat

AHOJJJ-NA BLOGU MAME 1.SEM.KOLO SOUTĚŽE BSC2010-A TAK BYCH TE CHTEL POPROSIT ABY JSI HLASLA PRO SVÉHO OBLÍBENCE-DĚKUJI

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama