Kdo nesleduje Bleach, ať mi Zanpakutou políbí. xD

1. Divize

13. ledna 2010 v 16:41 | Hichigo |  Divize
YAMAMOTO GENRYUUSAI
Hodnost: Kapitán
Výška: 168 cm
Váha: 52 kg
Narozen: 21.ledna

Zanpakutau:
Shikai: Ryuujin Jakka
oživení: Banskou Issai Kaijin To Nase! (popel popelu, prach prachu)
Nejstarší a nejsilnější zanpakutau na ohnivé bazi. Dokáže spálit vše v Soul society
Bankai: Neznámý
Biografie:
O této nejstarší silné postavě se ví velmi málo. Předpokládá se, žije již velmi dlouho, a také že založil Central Spirit Technique Institut, kde studují budoucí shinigami. Prvně jsme jej viděli na setkání kapitánů, kde jako velící kapitán všech divizí předsedá (kapitán Ukitake zde chyběl). Žádná z jeho dovedností není viditelná, ale jeho autoritativní zásah mezi dohadujícího se Zaraki Kenpachi a Kurotsuchi Mayuri dává tušit, že bychom jej neměli brát na lehkou váhu.
Jeho znalosti o Soul Society stejně jako o shinigamské historii nejsou hned zjevné, ale zná dosti. Postupně je odkrývá spolu s postupující sérií.
První tušení o svých schopnostech nám dává až před nevydařenou Rukiinou exekucí, kdy je Soukyoku oživen do své pravé podoby - King Kikou. Jeho další počínání ukazuje, že je více než jen rozrušen Ichigovým zničením Soukyoku, po té, co Kuchiki Byakuya zaútočí na Ichiho, nehne ani prstem pro jeho zastavení. Místo toho se soustředí na proviněné kapitány Ukitakeho a Kyoraku, své dva nejlepší studenty.
Pronásleduje je až na opustěné bojiště, kde jim vysvětluje, že to, co udělali, přesahuje všechny meze. Atd... (manga od kap. 154, anime - ep. 55)
Yamamoto je autoritativní postava Soul Society, nejstarší, který zná vše možné. Získal si respekt svými znalostmi stejně jako svou silou. Díky dlouhému životu nasbíral mnoho zkušeností o životě Shinigami a dění v Soul Society, a dokáže se rozhodovat za každé situace. Naneštěstí, jak poznamenal Kyouraku, starý muž, díky svému věku, již nemusí činit tak moudrá rozhodnutí, jaká by mohl. Nicméně bychom jej neměli počítat za absolutně bezcitnou postavu, která si užívá odpočinku, kde se dá.SASAKIBE CHOUJIROU
Hodnost: Zástupce

Zanpakutau:
Shikai: Gonryoumaru
oživení: Pierce Him!
Není známa její schopnost, ale její tvar připomíná zbraně užívané ve starých bitvách Anglie a Francie - kord.
Bankai: Nemá
Biografie:
Další postava, jež toho na sebe příliš neprozradila. Jediné, co je zjevné, je jeho loajalita ke svému kapitánovi. Pravděpodobně je nejstarší ze všech ostatních zástupců, ale není nejsilnějším. Jediné akce, jíž jsme se dočkali, byl útok na Ichiga spolu s dalšími zástupci - Oomaeda Marechiyo a Kotetsu Isane. Jeho schopnosti jej pravděpodobně spíše předurčují k administrativní práci.
Je to jediný zástupce, který nosí přes standardní oděv zástupce bílou.
Copyright © Sekai.cz
Všechna práva vyhrazena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama